FLESZ TYGODNIA 03.03-09.03.2014

 

W tym tygodniu mieliśmy otwarcie biura notarialnego, Dzień Kobiet w OBC oraz teksty o konferencji „Pracodawcy Trójmiasta”, restauracji „Lobster” i internetowej społeczności Olivia Business Centre.

 

03.03.2014
Kancelaria notarialna w Olivia Business Centre
3 marca br. na terenie kompleksu biurowego Olivia Business Centre została otwarta kancelaria notarialna. Specjalizuje się w sprawach związanych ze sprzedażą i obrotem nieruchomościami.

04.03.2014
Konferencja "Pracodawcy Trójmiasta"
W piątek 28 lutego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się konferencja "Pracodawcy Trójmiasta". Wzięły w niej udział osoby związane z Olivia Business Centre.

05.03.2014
Lobster: Restauracja z pozytywną energią
Jednym z najciekawszych miejsc w Olivia Business Centre jest restauracja „Lobster”, mieszcząca się w budynku Olivia Gate. To eleganckie i tętniące życiem miejsce, w którym można spróbować smacznych i niedrogich dań.

06.03.2014
Internetowa społeczność Olivia Business Centre
W Olivia Business Centre ma miejsce wiele interesujących wydarzeń. Abyście mogli być ze wszystkim na bieżąco, prowadzimy dla Was różne serwisy internetowe i społecznościowe – w końcu Olivia Business Centre to przede wszystkim społeczność!

08.03.2014
Dzień Kobiet w Olivia Business Centre!
W piątek 7 marca w Olivia Business Centre uczciliśmy dzisiejsze święto kobiet. Od rana panowie na powitanie dnia wręczali róże wszystkim Paniom. Następnie w Olivia Sky Club odbyło się dwuczęściowe wydarzenie dedykowane kobietom: najpierw była część dla ciała, a potem część dla umysłu.